Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları

AKD Kids Anaokulları

60’ın üzerinde temsilciliği ile Türkiye’nin En Büyük Dil Okulu network’ü, Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları, çocuklara özel bir yapılanmayı AKD Kids Anaokulları ile sunmaktadır. AKD Kids Anaokulları, çocuk güvenliğinin maksimum düzeyde hazırlandığı binalarda, özel yöntemler uygulayarak İngilizce öğretir ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunar.

ŞİMDİ KEŞFET

Ödüllerimiz

                                       

 

 

 

 

 

Farkımız

Okullarımızda her sınıfta iki öğretmen aynı anda bulunur. Anaokulu öğretmeni Türkçe konuşurken İngilizce öğretmeni sadece İngilizce konuşur. Böylelikle çocuklarımız anadili öğrenim sürecinde farkına varmadan İngilizceyi öğrenmiş olurlar. Bu eğitim süreci çocuklarımıza verilecek Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenir.

Kapı girişi, bahçe, oyun alanı ve sınıfları izlemek için kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır. Okullarımız KIDS SAFETY (Çocuk Güvenliği) akreditasyonuna sahiptir. Tüm elektrik prizleri, kapılar, pencereler, kalorifer petekleri ve merdivenler çocuk güvenlik sistemi kullanılarak kazalara karşı güvenli hale getirilmiştir.

AKD Kids® Anaokulları ülkemizde Avrupa Dil Portfolyosu kullanan ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumudur. Çocuklarımız gelecek de hayat boyu eğitimini alacakları bir programın onaylı bir portfolyosundan daha okul öncesi çağda başlayarak yararlanacaklardır.

Kapı girişi, bahçe, oyun alanı ve sınıfları izlemek için kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır. Okullarımız KIDS SAFETY (Çocuk Güvenliği) akreditasyonuna sahiptir.

Okullarımızda her sınıfta iki öğretmen aynı anda bulunur. Anaokulu öğretmeni Türkçe konuşurken İngilizce öğretmeni sadece İngilizce konuşur. Böylelikle çocuklarımız anadil öğrenim sürecinde farkına varmadan İngilizceyi öğrenmiş olurlar.

AKD Kids Ümraniye Şubesi ISO 9001:2008 Kalite Sertifakasına sahip tek okuldur.

     Birlikte Dünyayı Keşfediyoruz

Öğretmenlerimizle tanışın

Branşında deneyimli eğitim kadromuz ile çocuklarımıza kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Zeynep

Yardımcı Öğretmen

Angelica Watson

Lead Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor...